Firmast

Avahoole OÜ on Eesti vanim avahooldust teostav ning Eesti erakapitalil põhinev eraõiguslik osaühing. Avahoole kaubamärgi all alustati tegevust 1996 aastal. Avahoole oli esimene eraõiguslik ühing, mis osutas teenust avalikule sektorile.

Avahoole OÜ eesmärgid on pakkuda võimalikult kvaliteetset ja personaalset teenuste paketti, mis võimaldab säilitada inimese elukvaliteeti jättes ta seejuures harjumuspärasesse keskkonda, vältida teed hooldekodusse, lühendada haiglas viibimise aega.

Avahoole käib kaasas meie klientide üha arenevate vajadustega. Nii nagu meie riigi sotsiaalhoolekanne ja tervishoid, oleme ka meie pidevas ja kiires arengus, lisades üha uusi tooteid meie teenuste paketti. Praegu pakume laia spektrit teenuseid, alates lihtsaimast abist kodutöödes kuni keerukate sidumiste ja lamaja haige põetamiseni. Arenedes ja laiendades teenuste hulka on meie põhieesmärk jäänud ikka samaks: pakkuda võimalikult personaalset lähenemist kliendile omases keskkonnas. Igal üksikul juhul kohaldame oma teenust ja teenuse osutamise sagedust vastavalt vajadusele.

Avahoole OÜ-l on Terviseameti pool väljastatud koduõendusteenuse tegevusluba L02836

Kvaliteetne koduhooldus aastast 1996